Kontaktuppgifter

Nationell operativ samordning

Elisabet Nihlfors, ordförande
elisabet.nihlfors@edu.uu.se

Karin Hermansson, vice ordförande, Ifous
karin.hermansson@ifous.se

Maria Jarl, Göteborgs universitet
maria.jarl@gu.se

Yvonne Liljekvist, Karlstads universitet
yvonne.liljekvist@kau.se

Ola Lindberg, Umeå universitet
ola.lindberg@umu.se

Lars Olsson, Uppsala universitet
lars.olsson@forumforsamverkan.uu.se

Katarina Arkehag, Örebro kommun
katarina.arkehag@orebro.se

Veronica Sulau, Fridaskolorna
veronica.sulau@fridaskolan.se

Sarah Stridfeldt, NTI Gymnasiet
sarah.stridfeldt@academedia.se

Anna Ullenius, Sunne kommun
anna.ullenius@sunne.se

Presskontakter

Maria Nilsson, Karlstads universitet
maria.nilsson@kau.se
076-140 56 81

Marie Oskarsson, Umeå universitet
marie.oskarsson@umu.se
090-786 69 47

Andrea Dahlkild, Uppsala universitet (föräldraledig)
andrea.dahlkild@forumforsamverkan.uu.se
072-999 91 74

Senast uppdaterad: 2022-08-12